Kamionem po Evropě a ČR


Dodržování dohodnutých parametrů přeprav

V dnešní době je čas velmi důležitou a sledovanou veličinou. Úspěšnost obchodníka a obchodu samotného na něm přímo závisí. Jaký by ale byl výsledek, kdyby Vy jste domluvili obchod rychle a přesně a zboží by pak přijelo úplně jindy, než jste slíbili? Naprosto nepřípustná představa!

Naši zaměstnanci bezvýhradně ctí myšlenku, že Vy jako zákazník se věnujete s maximálním nasazením svojí práci a starosti s dopravou by Vás neměly vůbec zatěžovat. To je naše záležitost a my musíme dělat svojí práci tak, abyste se mohli na nás do posledního detailu spolehnout.

V praxi to tedy vypadá tak, že Vy nám zadáte parametry, dle kterých potřebujete dopravu realizovat a my jí tak provedeme. Z naší strany žádné telefonáty navíc, žádné prosby o změnu parametrů, apod. Žádali jste aby zboží bylo doručeno ve 14,30 hod? Ve 14,30 je na místě a ve 14,35 o tom dostanete potvrzení. Nic složitějšího.

Více o silniční dopravě

Ještě nemáte svého spolehlivého autodopravce?

Disponujeme širokým a různorodým autoparkem. Dispečeři jsou Vám nepřetržitě k dispozici a pohyb našich aut sledují online. Naši řidiči jsou normálně komunikující civilizovaní lidé. Přepravujeme zboží na paletách, v kartonech, ve speciálních obalech, chemikálie, plechy, tiskoviny nebo i obrazy.

Více informací

Průběh přepravy od objednání po vyložení

Dispečerovi zašlete poptávku a on obratem navrhne řešení. Výsledkem je nejrychlejší a nejlevnější doprava. Pokud s parametry souhlasíte, vystaví Zasílatelský příkaz, ve kterém máte vše potvrzeno. Po vyložení zboží obdržíte zprávu o ukončení přepravy a následně fakturu s domluvenou splatností.

Více informací