Cargo Leader s.r.o.

3.538 spokojených zákazníků
5.086 objednávek ročně
1.330.168 tun přepraveného zboží

Jsme rodinná dopravní firma a naše začátky sahají až do „pravěkých“ dob podnikání v Čechách: rok 1988 – povolení Národního výboru, 1995 – OSVČ a v roce 2012 založení společnosti Cargo Leader s.r.o.

Když jsme začínali s autodopravou, měli jsme jen jedno auto a to dokonce pouze pronajaté.

Na tu první dodávku nemůžu zapomenout. Všechny jízdy měly nádech dobrodružství. Člověk nikdy nevěděl, jestli stejnou trasu zvládne za hodinu nebo za celý den. Ne vždy totiž auto dojelo do cíle bez nutnosti střední, případně generální opravy. Některé cesty končily na laně (přesněji: na provazu bylo auto, ne já).

Nevzdali jsme se. Myslím, že nikdy náš zákazník netušil kolik úsilí nás přeprava stála, kolik technických překážek jsme museli překonat. Všechno bylo pokaždé doručeno včas.

Tak to prostě bylo a tak to musí být vždy.

Zákazníka by nikdy neměly zatěžovat problémy jako třeba hustota provozu na silnicích, stávka přístavních dělníků, porucha vozidla nebo špatné počasí. Pokud se na nás má spolehnout, musíme zvládnout i takové situace.

My jsme navíc měli štěstí na skvělé lidi, kteří toto všechno dokázali ocenit a kteří nám tak umožnili podílet se na jejich podnikání. Od nich jsme se mnohému naučili a dodnes si jich nesmírně vážím.

Radost z každého dalšího spokojeného zákazníka nás pak posouvala vpřed. Stejně tak každé vítězství nad velkými konkurenty.

Dnes náš vozový park vypadá úplně jinak. Je daleko větší a také pestřejší: dodávky, nákladní auta, soupravy, přepravníky a kamiony. Máme i mnoho smluvních dopravců a své agenty v osmnácti světových přístavech. Denně nakládáme zboží do aut a do vlaků, na lodě nebo do letadel.

Naše dopravní prostředky obměňujeme za nové, zároveň hledáme a přijímáme schopné moderní zaměstnance, kteří jsou ochotni sdílet naší filosofii.

Naše práce není jen rutina, je to také zábava. Těšíme se na nové zakázky, protože je pro nás radost spolupracovat s báječnými a inspirujícími lidmi. Za tuto možnost vám všem děkujeme.

S úctou

Luděk Černický
majitel firmy