Kamionem po Evropě a ČR


Ještě nemáte svého spolehlivého autodopravce?

Snažíme se, aby každý náš zákazník se mohl plně spolehnout na naše zaměstnance a aby měl absolutní jistotu, že jeho zboží dorazí na místo určení včas a nepoškozené.

V celém průběhu přepravy hraje velkou roli lidský faktor. Mimo jiné je nezbytně nutné, aby řidič i dispečer vnímali každou i tu nejmenší přepravu, jako tu nejdůležitější. Naši zaměstnanci tomuto principu zcela rozumí. Každý z nich má mnoho let profesních zkušeností a zároveň ke své práci přistupuje zodpovědně a „lidsky“. Nemusíte se tedy obávat, že by se třeba řidiči chovali na nakládce nebo vykládce jakkoli nevhodně, že by třeba nepomohli s manipulací se zbožím. Můžete se na ně absolutně spolehnout, nepokazí Vaše dobré jméno u Vašeho dodavatele nebo odběratele.

Pokud se během přepravy vyskytne nějaký problém, mají oporu ve svém nadřízeném, kterým je dispečer. Ten zároveň komunikuje s Vámi (je Vám k dispozici i mimo běžnou pracovní dobu) a protože má i on-line dohled na všemi vozidly, má pro Vás v kterémkoli okamžiku přesné informace o průběhu přepravy.

Náš vozový park neustále modernizujeme a snižujeme tak riziko technické závady, která by mohla ovlivnit domluvené termíny, či dokonce by mohla způsobit poškození zboží.

Vlastníme dodávky, nákladní auta různých rozměrů a nosností, soupravy, různé přepravníky a návěsy. Většina vozidel je vybavena tak, aby umožňovala i přepravu chemikálií dle normy ADR, některá mají hydraulickou plošinu pro snazší nakládku a vykládku. Díky tomu všemu jsme schopni přepravovat v podstatě jakékoli zboží: na paletách, volně ložené, ve speciálních obalech nebo zboží rozměrnější. Stejně tak převážíme i menší zásilky nebo třeba obrazy a umělecká díla. To vše nejen po České republice, ale i po celé Evropě.

Všechny zásilky podléhají pojištění. Pokud by se jednalo o velmi cenné zboží, můžeme ho ještě dodatečně připojistit na Vámi určenou hodnotu.

Všichni naši řidiči pracují v režimu AETR, což je celoevropská norma, která přesně upravuje jejich pracovní dobu s ohledem na bezpečnost provozu.

Díky neustálé obměně našich nákladních automobilů používáme motory s nejnižšími negativními dopady na životní prostředí.

Více o silniční dopravě

Dodržování dohodnutých parametrů přeprav

Chápeme, že doprava je důležitý a časově náročný prvek v průběhu každého obchodního procesu. Smluvené časy nakládek a vykládek bezvýhradně dodržujeme. Každý zákazník se na 100% věnuje svojí práci, doprava je naše záležitost. Nezatěžujeme tedy zákazníka nad rámec nejnutnější komunikace.

Více informací

Průběh přepravy od objednání po vyložení

Dispečerovi zašlete poptávku a on obratem navrhne řešení. Výsledkem je nejrychlejší a nejlevnější doprava. Pokud s parametry souhlasíte, vystaví Zasílatelský příkaz, ve kterém máte vše potvrzeno. Po vyložení zboží obdržíte zprávu o ukončení přepravy a následně fakturu s domluvenou splatností.

Více informací