Dovoz zboží z Číny a Indie


Zboží z Číny levně a rychle

Dnes je obrovské množství spotřebního zboží vyráběno v Asii. Nejvíce v Číně. To je naprosto nezvratitelný fakt. Kdo chce mít cenově konkurenceschopné produkty, nemá na výběr. Pak ale potřebuje co nejrychlejší a samozřejmě levnou přepravu z uvedených lokalit.

Nejstarší způsob dopravy je přeprava po moři. Za ta dlouhá léta už je tento způsob tak dokonalý a tak efektivní, že ho těžko může jiný předčit.

Protože si uvědomujeme, jakou cenu má dnes čas při dodání zboží, snažíme se všechny procesy související s naloděním i vyloděním zboží zkrátit na nejmenší možné minimum. Tomu přispívá i činnost našich agentů v jednotlivých přístavech, kteří zrychlují komunikaci a reagují operativně na měnící se podmínky.

Naše spolupráce s těmi největšími a nejlepšími rejdařskými společnostmi je pro Vás zárukou včasného a bezpečného doručení.

Dokážeme pro Vás současně naložit několik kontejnerů nebo i jen několik kartonů jako dokládku do kontejneru sdíleného.

Jak se zachází s kontejnerem, ve kterém je Vaše zboží, můžete vidět na následujícím videuTy nejmenší nebo expresní zásilky posíláme letecky. U nich je pak cena ještě nižší než při dopravě lodí.

Všechny zásilky máme pojištěné. Pokud by se jednalo o velmi cenné zboží, můžeme ho ještě dodatečně připojistit na Vámi určenou hodnotu.

Více o námořní dopravě

Kompletní celní služby

Součástí každé přepravy je kompletní proclení zásilky. Zastoupíme Vás v celém celním řízení. Veškeré výdaje spojené s proclením i samotné clo okamžitě hradíme a Vám následně přefakturujeme. Tímto postupem šetříme Váš čas i výdaje.
Uvedené platí i pro vývoz mimo EU.

Více informací

Individuální přístup

Chápeme, že každá zakázka je unikátní, proto Vám navrhneme řešení na míru a připravíme kalkulaci dopravy z Číny zdarma. Celou Vaši zakázku řídí jen jeden dispečer, to umožňuje i operativní změny dle Vašeho přání. Také může vést celou komunikaci s Vaším dodavatelem v cizím jazyku.

Více informací