Dovoz zboží z Číny a Indie


Individuální přístup

Každá zakázka a každá přeprava mají svá specifika. Proto ctíme zásadu, že se celé Vaší přepravě věnuje jeden dispečer, který komunikuje s Vámi, s našimi lidmi v přístavu, případně i s Vaším dodavatelem. Tak můžeme zajistit co nejrychlejší přenos informací a neprodleně reagovat na nenadálé změny, které mohou třeba nastat na straně Vašeho dodavatele.

Pokud máte zboží v Číně již domluvené nebo o dovozu zatím jen uvažujete, můžeme Vám zpracovat konkrétní nabídku. Tato obsahuje přesný návrh dopravy, cenu a termíny a je zcela zdarma.

Více o námořní dopravě

Zboží z Číny levně a rychle

Kontejnerová doprava z Číny je nejlevnější a nejrychlejší. My navíc propojujeme kvalitu a rychlost. Spolupracujeme s velkými rejdaři (Hapag Lloyd, MSC, OOCL atd.). Náš agent v přístavu zrychluje komunikaci s Vaším dodavatelem. Dovážíme celé kontejnery i jen několik kartonů, menší zásilky posíláme letecky.

Více informací

Kompletní celní služby

Součástí každé přepravy je kompletní proclení zásilky. Zastoupíme Vás v celém celním řízení. Veškeré výdaje spojené s proclením i samotné clo okamžitě hradíme a Vám následně přefakturujeme. Tímto postupem šetříme Váš čas i výdaje.
Uvedené platí i pro vývoz mimo EU.

Více informací