Dovoz aut z USA,
Kanady, Japonska
a Brazílie

Nejlevnější dovoz auta z Ameriky

Pokud jste si auto už vyhlédli a koupili, potřebujete ho nějak přepravit domů. Celý proces není nijak dramaticky složitý, ale má svá úskalí. Je potřeba respektovat rozdílné zákonné i daňové úpravy v jednotlivých státech na americkém kontinentu i v Evropě. Spolu s režimem v přístavech a s celním řízením, to může být pro jednotlivce noční můra. Nakonec tak může přeprava stát mnohonásobně víc, než byl Váš soukromý odhad. Nemluvě o času a stresu.

Jestliže si k transportu vyberete naší společnost, celý proces vypadá následovně:

  1. Vaše vozidlo vyzvedneme na adrese, kterou nám zadáte. Kdekoli na americkém kontinentu. Náš člověk ho zkontroluje a převezme i originální dokumenty od prodávajícího.
  2. Na přepravníku ho pak převezeme do nejbližšího námi používaného přístavu (Los Angeles, Vancouver, Montreal, Halifax, New York, Savannah, Jacksonville, Miami, Houston a další).
  3. Zde vůz opět prohlédneme a zkompletujeme vývozní dokumenty.
  4. Auto pak naložíme do kontejneru. Nejčastěji tři auta současně do 40“kontejneru, což pro Vás znamená nižší cenu. Ještě nižší cenu Vám můžeme nabídnout při transportu mimo kontejner, ale tuto variantu nedoporučujeme pro stará auta.
  5. Lodí převezeme kontejner do Německa, kde po vyložení a opětovné kontrole vozidla zahájíme celní řízení. Pokud třeba klimatizace vozidla obsahuje freony, které je zakázáno do EU dovážet, chladivo odborně odsajeme a vystavíme certifikát.
  6. Případné clo, DPH a veškeré přístavní poplatky uhradíme okamžitě a Vám je následně bez jakéhokoli navýšení přefakturujeme. (faktura je splatná v okamžiku, kdy Vám předáváme vůz).
  7. Nakonec auto v přepravníku dovezeme na Vámi zadanou adresu.

Můžeme Vám také nabídnout přihlášení na veteránské značky a povinné ručení za 1/12 běžné sazby.

Více o dovozu aut

Auto z USA je výhodná investice

Koupit v Americe auto staré i nové, loď nebo motorku, se vyplatí. To se týká i evropských modelů. Nákup veteránu jsou dnes nejlépe uložené peníze, zhodnocení se pohybuje mezi 20 až 300% ! Ceny aut v USA jsou nízké, nakoupit lze už za trojnásobek průměrné mzdy v ČR.

Více informací

Jak a kde nakoupit nejlepšího veterána?

Existují spolehlivé prodejní servery, případně Vám pomůžeme s prověřením prodejce, nebo zajistíme převod peněz do USA. Zajímá Vás Chevrolet Corvette, Ford Mustang, Ford F100, Dodge Challenger, Porsche 911 a další, nebo Vaší inspirací budou slavná auta z filmů?

Více informací