Dovoz aut z USA,
Kanady, Japonska
a Brazílie

Auto z USA je výhodná investice

Důvodů k rozhodnutí o nákupu amerického veterána může být mnoho. Někdo chce uložit a zhodnotit svoje úspory, někdo si chce vyzkoušet vůni a chuť dávno minulé doby, někdo potřebuje slyšet zvuk amerického osmiválce, někdo touží opravit vrak a tak vrátit krásné auto zpět na silnice.

Všechny tyto a jiné důvody ale vyústí v jedno: z takového auta budete mít radost, užijete si s ním spoustu krásných dnů a zažijete to, co dnes už s moderními auty není možné. Tím nejsilnějším vjemem je skutečnost, že takové auto řídíte Vy, ne že ono řídí Vás a něco Vám vnucuje. Je to technika ve své ryzí podobě. Přenesete se do doby, kdy řízení vyžadovalo maximální soustředění a velkou dávku šikovnosti a odvahy. Je to krásný relax!

Takže, jaké auto by to mělo být?

Níže Vám nabízíme několik uživatelských recenzí. Nenajdete v nich strohá čísla ani moc technických parametrů. Takové údaje můžete získat kdekoli, třeba na Wikipedia.org. U nás si přečtete zkušenosti osobní, z vlastní praxe, nebo i z doslechu. Určitě jsou z velké části subjektivní, ale tak to je. Každému se líbí něco jiného.

Někoho můžou ve výběru ovlivnit některé klasické filmy, ve kterých automobil hraje skoro hlavní roliBullitt

Vanishing PointAmerican Graffiti

Le Mans ´66 – Ford vs. FerrariChristine

DuelThe Gumball Rally

Le MansMnoho dalších inspirujících filmů najdete například v Internet Movie Cars Database imcdb.org

Máte představu jaký model „potřebujete“, ale kde hledat?

Prodejních serverů, kde lze koupit stará americká auta je hodně: ebay.com, cargurus.com, carsforsale.com, oldride.com, classiccars.com, atd.

Potíž je někdy v tom, že ne všechny servery mají aktuální a relevantní inzeráty. Chce to trochu trpělivosti a pozorovat. Když ale objevíte to správné auto, nesmíte váhat. Doporučujeme také nakupovat u zavedených dealerů. Cena bude sice o malinko vyšší, ale máte skoro 100% jistotu, že nenaletíte podvodníkovi.

Už při komunikaci s prodávajícím Vám můžeme pomoci (jaké dokumenty žádat, jak prověřit prodejce, jak poslat peníze, atd.).

Pokud máte obavy komunikovat v angličtině nebo nechcete posílat peníze někomu koho neznáte, můžeme Vás zastoupit v celém procesu nákupu.

Když je všechno domluveno, začne další fáze a tou je transport, viz. Nejlevnější dovoz auta z Ameriky.

Více o dovozu aut

Auto z USA je výhodná investice

Koupit v Americe auto staré i nové, loď nebo motorku, se vyplatí. To se týká i evropských modelů. Nákup veteránu jsou dnes nejlépe uložené peníze, zhodnocení se pohybuje mezi 20 až 300% ! Ceny aut v USA jsou nízké, nakoupit lze už za trojnásobek průměrné mzdy v ČR.

Více informací

Nejlevnější dovoz auta z Ameriky

Váš vůz naložíme kdekoli na americkém kontinentu a v kontejneru přepravíme lodí do Evropy. Cena dopravy veterána z USA do ČR od 35.000,- Kč + 0% clo + 7% DPH. Proclíme na vstupu do EU, přihlásíme na veteránské značky a pojistíme za 1/12 běžné ceny.

Více informací